Doświadczenie i wiedzę zdobyliśmy pracując ponad 15 lat w branży maszyn stolarskich.

      Głównym przedmiotem działalności firmy JR SERWIS jest serwis maszyn do obróbki drewna, sprzedaż części zamiennych do maszyn JAROMA oraz sprzedaż nowych oraz używanych maszyn stolarskich. 

      JR SERWIS Maszyny jest jedynym w Polsce dystrybutorem polskiej marki MADORA oraz czeskich maszyn do drewna ROJEK a.s.

      Ze względu na duże zapotrzebowanie na części zamienne do maszyn JAROMA oraz na usługi serwisu grubiarek, wyrówniarek, strugarek i okleiniarek marki JAROMA, jako byli pracownicy nie produkujących już Zakładów wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyliśmy firmę JR SERWIS MASZYNY STOLARSKIE, która specjalizuje się w serwisie i remontach maszyn Jaroma oraz zaopatruje byłych klientów JAROMY w niezbędne części zamienne i serwis.

    Nasze ponad 15 letnie doświadczenie zdobyte w zakładach Jaroma przekłada się na ogromną wiedzę techniczną i mechaniczną maszyn, dlatego możemy dostosować nasze usługi do potrzeb klienta.

   Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta służymy także pomocą w doradztwie technicznym oraz sprzedażą nowych oraz używanych maszyn stolarskich dostosowanych do wymogów BHP.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie od zakupu po montaż, uruchomienie, szkolenie oraz utrzymanie i pełen serwis gwarancyjny maszyn stolarskich.

JR SERWIS MASZYNY STOLARSKIE 

  • Serwis
  • Kompleksowe remonty
  • Przeglądy okresowe
  • Sprzedaż nowych oraz używanych maszyn do drewna

Maszyn różnych producentów w tym :

JAROMA, ŻEFAM, REMA, ROJEK, FELDER, SCM, FOD,ROBLAND, HOLZMANN oraz NICKMANN.

naprawa maszyn stolarskich